facebook

O nas

Firma P.W.M.GAMA powstała w 2000 r.

Od początku swojego istnienia prowadzimy działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji wyrobów medycznych na bazie łuski gryczanej, 100% bawełny oraz  skóry bydlęcej.

W swej ofercie posiadamy m.in. materace do spania na gąbce lub sprężynach ze skórzanymi bokami, materace typ nakładka w różnych rozmiarach oraz pokrowce samochodowe o właściwościach rehabilitacyjnych, przeciwpotnych, antyalergicznych i przeciwzapalnych, które świetnie się sprawdzają zarówno na fotelach, krzesłach jak i w samochodzie podczas długich podróży.

Od roku 2005 produkujemy oraz dystrybuujemy drobne produkty, w postaci: poduszeczek, wałeczków, rogalików, poduszek profilowanych, nakolanników, naramienników, nałokietników, wkładek do butów, opasek kolanowych i na głowę oraz minisiedzisk bawełnianych jak i na skórze z przeznaczeniem dla odbiorców w różnym przedziale wiekowym jeżdżących autem.

Rok 2005 był również rokiem wprowadzenia na rynek naszego preparatu żywieniowego "VIRUMIN" na bazie łuski gryczanej oraz suszu owocowego, który szczególnie sprawdził się wśród osób dotkniętych problemem cukrzycy.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów w roku 2006 wprowadziliśmy na rynek preparat żywieniowy "VIRUMIN z Żurawina" na bazie łuski gryczanej, suszu owocowego oraz żurawiny z przeznaczeniem dla osób z problem nadciśnienia a w roku 2009 wprowadziliśmy trzeci już z serii "VIRUMIN LUX" na bazie łuski gryczanej, suszu owocowego oraz kory cynamonowca dla osób z problemem zimnych rąk i nóg.

W celu ułatwienia Państwu poszukiwania naturalnych polskich wyrobów o sprawdzonej jakości, stworzyliśmy nasz sklep internetowy, który przybliży poszczególne produkty a zarazem ułatwi Państwu zakupy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z aktualnych promocji.

 

Certyfikaty i wyróżnienia

 

Galeria